Inauguracja sezonu 2014/15

Już w najbliższy weekend swoje rozgrywki ligowe zainaugurują zawodnicy juniorów oraz seniorów twardogórskiego Lotnika.

Jako pierwsi na boisku pojawią się młodsi koledzy i już od początku na ich drodze stanie bardzo trudny rywal - Polonia Środa Śląska. Trudno ukryć, że po odejściu 6 podstawowych zawodników juniorzy borykają się z problemami kadrowymi, dlatego też trener Lityński zdecydował się dokoptować do zespołu dwóch trampkarzy. Trudno będzie wymagać od zespołu utrzymania się w czołówce, ale jak wiemy piłka nożna jest nieprzewidywalna, a zawodnicy będą w stanie zmotywować się do tego stopnia, żeby sprawić wszystkim ogromną niespodziankę. Polonia - Lotnik, sobota godzina 11.00 Stadion w Środzie Śląskiej.

W niedzielę natomiast pierwsze spotkanie "nowego Lotnika" w sezonie pełnym nadziei i oczekiwań.

Ogromne zawirowania związane z kadrą meczową, która ostatecznie wykrystalizowała się w taki sposób jaki zażyczył sobie trener Lityński, za co wielkie słowa uznania kierujemy w stronę zarządu klubu. Teraz pałeczka jest po stronie zawodników i to oni muszą pokazać wszystkim, że ciężka praca działaczy oraz trenera nie poszła na marne oraz, że są w stanie wywalczyć upragniony i długo oczekiwany awans do wyższej ligi

A pierwsza okazja już niebawem, mianowicie 24 sierpnia o godzinie 14.00 w Brzykowie zmierzymy się z miejscowym Płomieniem. Informacji o rywalu mamy bardzo niewiele. Wiemy tylko tyle, że poprzednim sezonie zainkasowali oni zaledwie 7 punktów i zamknęli ligową tabelą w klasie B. Nie można jednak bazować na informacjach z poprzedniego sezonu, gdyż jak wiemy z doświadczenia wystarczy 2/3 zawodników, żeby drużyna z przeciętnej stała się całkiem groźnym przeciwnikiem. Dlatego też pełna mobilizacja i w sobotę ruszamy po pierwsze zwycięstwo!

Płomień Brzyków - Lotnik Twardogóra

Niedziela, godzina 14.00 boisko w Brzykowie

Zbiórka zawodników 11.30 !!!